Peugeot 207
CC 1.6 VTi Roland Garros 120PK | AUTOMAAT | Nette Staat | Stoelverwarming | Leer | Climate Control |
Direct kopen, basisprijs: € 6.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.445,-
LEASEPRIJS: € 106,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.289,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 207 |
|---|---|
| Uitvoering: | CC 1.6 VTi Roland Garros 120PK | AUTOMAAT | Nette Staat | Stoelverwarming | Leer | Climate Control | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 7 september 2011 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.792 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 4 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RB-261-K |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 412 kg |
| Gewicht: | 1.355 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.767 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.060 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Vernis metaallak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare kap
- mistlampen voor
- Infotainment
- boordcomputer
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- Verwarmbare voorstoelen
- Volledig lederen bekleding
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor